Katlanır Cam Balkon

Piyasaya Sürülen İlk Cam Balkon Modelidir. Portatif Yapısı, Kullanım Kolaylığı ve Fiyatlarının Uygunluğuyla Günümüzde de En Çok Tercih Edilen Cam Balkon Modelidir. Camları İstenilen Renkte Üretilebilir.

Katlanır Cam Balkon Renklerimizden En Çok Tercih Edilenleri Klasik Şeffaf, Füme, Bronz, Yeşil ve Mavi'dir.

Sistem Kanatlarını İstenilen Yere Toplayabilme Özelliği Olan Gaziantep Katlanır Cam Balkon, Uygulandığı Mekanda Geniş ve Konforlu Bir Alan Oluşturur. Ekonomik Olması ile de Sıkça Tercih Edilen Katlanır Cam Balkonun, Üretimi ve Kurulumu da Oldukça Pratiktir.

Gaziantep Beyson Cam Balkon Sistemleri Olarak Katlanır Cam Balkonunuzu, Balkonunuzun Yapısına Göre Eşikli, Eşiksiz, Küpeşteli veya Küpeştesiz Olarak Tercih Edebilirsiniz.

Beyson Yapı Cam Balkon Sistemleri Sektörde ki 20 Yıllık Tecrübesi ve Güveni ile En İyi Kalitede ki Ürünleri Profesyonel İşçiliği ile Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktayız.

- Ücretsiz Keşif
- 5 Yıl Garanti
- Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı
- %100 Müşteri Memnuniyeti

BKS Katlanır Cam Balkon Sistemi prestijli sistemlerimizin içinde olup yuvarlak, köşeli, açılı, oval balkonlarınızda özel ray ve teker tasarımları sayesinde balkonunuzu istediğinizde çok rahat açıp kapatarak kullanabilirsiniz. Bks Katlanır Cam Balkon Sisteminde çalışmama, açılmama, yürümeme, kapanmama gibi zorluklar yaşamayacağınızı garanti ederiz.

Neden BKS Cam Balkon Tercih Etmelisiniz?

Cam Balkonlarınıza Kaliteli Aksesuarlar

Bks Katlanır Cam Balkon Sistemlerimizde ve Kullanılan Tüm Yan Ürünlerde En İyi Kalitede ki Hammadde Kullanıldığından Güneş, Yağmur, Soğuk, Kar Gibi Dış Hava Koşullarından Etkilenmeden Uzun Yıllar Cam Balkonunuzu Kullanabilirsiniz.

Cam Balkonunuza Uygun Renk Seçenekleri

Bronz, Eloksal, Beyaz, Ahşap renk seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Cam Balkonunuza özel olarak mekanınıza ve projelerinize uygun olarak istemiş olduğunuz rengi ral kataloğundaki renklerden özel üretimini de sizlere sunuyoruz.

Cam Balkonlarınıza Farklı Kalınlık ve Renklerde Temperli Renk Seçeneği

Katlanır Sistemlerde 6-8-10 mm Kalınlığında ve Farklı Renklerde Cam Seçebilirsiniz.

Cam Balkon Sistemlerinde Stor Perde Uygulamaları

Cam Balkon Sistemlerinde Stor Perde Uygulamasını Kolaylaştırmak Üzere İki Farklı Ayar Profili Seçeneği Bulunmaktadır.

Bks Mıknatıslı Fitil İle Daha Estetiği Yok!

BKS Cam Balkon Sistemlerinde, Cam Kanatları Arasında Mıknatıslı Cam Balkon Fitili, Şeffaf Cam Balkon Fitili veya Alüminyum Fitil Kullanılır. BKS Cam Balkon Sisteminde Kanatları Açmak İçin Kullanılan Kanat Açma Topuzu Hem Estetik Bir Görüntü Sağlar Hem de Kullanıcıya Kilit Açmak İçin Kolaylık Sağlar.

Mıknatıslı Fitil İle Kesintisiz Manzara Keyfi Sadece BKS Cam Balkon'da.

Kaliteli, Sağlam ve Rahat Yürüyen Tekerler

Cam Balkonlarınız İçin Paslanmaz, Alüminyum, Zamak ve Plastik Ayaklı Gibi Farklı Seçeneklerde Tekerlerimiz Bulunmaktadır. Üretmiş Olduğumuz Bütün Tekerlerimiz CE Standartların da ve Gerekli Yük-Güç Testleri Yapıldıktan Sonra Üretilmektedir.

BKS Stoplama Aparatı

BKS Stoplama Aparatı Sayesinde Cam Balkonlarımız Cam Kanatlar Açıldığında Rüzgardan Etkilenmez.

Güçlü Ray Sistemleri

BKS Cam Balkon Kapama Sistemlerinde Kullanılan Kasa Profili (Ray Profili), İtina ile Yapılan Yük Taşıma Testleri Sonucunda Her Bir Tekerdeki Çift Rulman Taşıyacak Şekilde 2 Kanallı Olarak Dizayn Edilmiş Ve Üretilmiştir.

Çocuklarımız İçin Güvenli Cam Balkonlar

Şimdiki Zamanda Çocuklarımız Hem Çok Zeki Hem de Adrenalin Yüklüler Bu Sebepten Canımızdan Bir Parça Olan Çocuklarımızın Emniyeti İçin Özel Olarak Üretmiş Olduğumuz Çocuk Emniyet Kilidi Seçeneği de Bulunmaktadır.